..: Trasa vlaku Os 4719 - JŘ 2015 :..
Os 4719
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letovice   10.58 4
  Letovice zastávka  11.00 11.01 
  Zboněk  11.03 11.03 
  Svitávka  11.06 11.07 
  Skalice nad Svitavou  11.09 11.12 1/3
  Doubravice nad Svitavou  11.16 11.17 
  Rájec-Jestřebí  11.20 11.20 2
  Dolní Lhota  11.23 11.23 
  Blansko město  11.26 11.27 
  Blansko  11.28 11.30 2
  Adamov zastávka  11.36 11.37 
  Adamov  11.38 11.39 4
  Babice nad Svitavou  11.42 11.42 
  Bílovice nad Svitavou  11.47 11.47 
  Brno-Židenice  11.55 11.55 
  Brno hlavní nádraží  11.59 12.06 II
  Brno-Chrlice  12.15 12.16 2
  Sokolnice-Telnice  12.21 12.22 3
  Újezd u Brna  12.23 12.24 
  Hostěrádky-Rešov  12.27 12.27 
  Zbýšov  12.30 12.30 
  Křenovice horní nádraží  12.33  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster