..: Trasa vlaku Os 4714 - JŘ 2015 :..
Os 4714
Řazení vlaku: 640  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   11.01 II
  Brno-Židenice  11.04 11.04 
  Bílovice nad Svitavou  11.12 11.12 
  Babice nad Svitavou  11.17 11.17 
  Adamov  11.20 11.21 3
  Adamov zastávka  11.24 11.24 
  Blansko  11.30 11.31 1/2
  Blansko město  11.33 11.34 
  Dolní Lhota  11.37 11.37 
  Rájec-Jestřebí  11.40 11.40 3
  Doubravice nad Svitavou  11.43 11.43 
  Skalice nad Svitavou  11.48 11.49 2
  Svitávka  11.51 11.52 
  Zboněk  11.55 11.55 
  Letovice zastávka  11.57 11.58 
  Letovice  12.01  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster