Os 4710 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.01 | II | |||
Brno-Židenice | 9.04 | 9.04 | |||
Bílovice nad Svitavou | 9.12 | 9.12 | |||
Babice nad Svitavou | 9.17 | 9.17 | |||
Adamov | 9.20 | 9.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 9.24 | 9.24 | |||
Blansko | 9.30 | 9.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 9.33 | 9.34 | |||
Dolní Lhota | 9.37 | 9.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 9.40 | 9.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 9.43 | 9.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Svitávka | 9.51 | 9.52 | |||
Zboněk | 9.55 | 9.55 | |||
Letovice zastávka | 9.57 | 9.58 | |||
Letovice | 10.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci