..: Trasa vlaku Os 4710 - JŘ 2015 :..
Os 4710
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   9.01 II
  Brno-Židenice  9.04 9.04 
  Bílovice nad Svitavou  9.12 9.12 
  Babice nad Svitavou  9.17 9.17 
  Adamov  9.20 9.21 3
  Adamov zastávka  9.24 9.24 
  Blansko  9.30 9.31 1/2
  Blansko město  9.33 9.34 
  Dolní Lhota  9.37 9.37 
  Rájec-Jestřebí  9.40 9.40 3
  Doubravice nad Svitavou  9.43 9.43 
  Skalice nad Svitavou  9.48 9.49 2
  Svitávka  9.51 9.52 
  Zboněk  9.55 9.55 
  Letovice zastávka  9.57 9.58 
  Letovice  10.01  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster