..: Trasa vlaku Os 4700 - JŘ 2015 :..
Os 4700
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   4.34 II
  Brno-Židenice  4.37 4.37 
  Bílovice nad Svitavou  4.45 4.45 
  Adamov  4.51 4.52 3
  Adamov zastávka  4.54 4.54 
  Blansko  5.00 5.00 1/2
  Blansko město  5.02 5.02 
  Dolní Lhota  5.05 5.05 
  Rájec-Jestřebí  5.08 5.08 3
  Doubravice nad Svitavou  5.11 5.11 
  Skalice nad Svitavou  5.16 5.19 2
  Svitávka  5.21 5.22 
  Zboněk  5.25 5.25 
  Letovice zastávka  5.27 5.28 
  Letovice  5.31  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster