Os 4637 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 20.30 | 3/1 | |||
Hradčany | 20.32 | 20.32 | |||
Čebín | 20.35 | 20.35 | |||
Kuřim | 20.40 | 20.41 | 2/1 | ||
Česká | 20.44 | 20.45 | |||
Brno-Řečkovice | 20.49 | 20.49 | |||
Brno-Královo Pole | 20.52 | 20.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 20.55 | 20.56 | |||
Brno-Židenice | 21.02 | 21.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 21.07 | 21.10 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 21.14 | 21.14 | 7 | ||
Modřice | 21.19 | 21.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 21.23 | 21.23 | |||
Rajhrad | 21.25 | 21.26 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 21.29 | 21.30 | |||
Hrušovany u Brna | 21.32 | 21.35 | 2 | ||
Žabčice | 21.38 | 21.38 | |||
Vranovice | 21.42 | 21.43 | 2 | ||
Pouzdřany | 21.46 | 21.47 | |||
Popice | 21.50 | 21.50 | |||
Šakvice | 21.53 | 21.54 | 4 | ||
Zaječí | 21.59 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci