Os 4632 | |
Řazení vlaku: 263_ncomb + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 19.38 | 1B | |||
Ladná | 19.44 | 19.44 | |||
Podivín | 19.47 | 19.48 | 3 | ||
Rakvice | 19.51 | 19.52 | |||
Zaječí | 19.55 | 19.56 | 3 | ||
Šakvice | 20.00 | 20.05 | 3/3 | ||
Popice | 20.08 | 20.08 | |||
Pouzdřany | 20.11 | 20.12 | |||
Vranovice | 20.15 | 20.16 | 1/2 | ||
Žabčice | 20.20 | 20.20 | |||
Hrušovany u Brna | 20.23 | 20.26 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 20.29 | 20.29 | |||
Rajhrad | 20.32 | 20.33 | |||
Popovice u Rajhradu | 20.35 | 20.36 | |||
Modřice | 20.39 | 20.40 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.49 | 20.53 | II | ||
Brno-Židenice | 20.56 | 20.57 | |||
Brno-Lesná | 21.03 | 21.03 | |||
Brno-Královo Pole | 21.06 | 21.07 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 21.09 | 21.10 | |||
Česká | 21.14 | 21.14 | |||
Kuřim | 21.17 | 21.18 | 3/2 | ||
Čebín | 21.23 | 21.24 | |||
Hradčany | 21.26 | 21.27 | |||
Tišnov | 21.29 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci