Os 4631 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 18.00 | 3/1 | |||
Hradčany | 18.02 | 18.02 | |||
Čebín | 18.05 | 18.05 | |||
Kuřim | 18.10 | 18.11 | 2/1 | ||
Česká | 18.14 | 18.15 | |||
Brno-Řečkovice | 18.19 | 18.19 | |||
Brno-Královo Pole | 18.22 | 18.23 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 18.25 | 18.26 | |||
Brno-Židenice | 18.32 | 18.32 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.37 | 18.40 | I | ||
Modřice | 18.49 | 18.50 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 18.53 | 18.53 | |||
Rajhrad | 18.55 | 18.56 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 18.59 | 19.00 | |||
Hrušovany u Brna | 19.02 | 19.03 | 2 | ||
Žabčice | 19.06 | 19.06 | |||
Vranovice | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Pouzdřany | 19.14 | 19.15 | |||
Popice | 19.18 | 19.18 | |||
Šakvice | 19.21 | 19.22 | 4 | ||
Zaječí | 19.26 | 19.27 | 2/2 | ||
Rakvice | 19.30 | 19.31 | |||
Podivín | 19.34 | 19.35 | 2/4 | ||
Ladná | 19.38 | 19.38 | |||
Břeclav | 19.45 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci