Os 4625 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 15.00 | 3/1 | |||
Hradčany | 15.02 | 15.02 | |||
Čebín | 15.05 | 15.05 | |||
Kuřim | 15.10 | 15.11 | 2/1 | ||
Česká | 15.14 | 15.15 | |||
Brno-Řečkovice | 15.19 | 15.19 | |||
Brno-Královo Pole | 15.22 | 15.23 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 15.25 | 15.26 | |||
Brno-Židenice | 15.32 | 15.32 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.37 | 15.40 | I | ||
Modřice | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 15.53 | 15.53 | |||
Rajhrad | 15.55 | 15.56 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 15.59 | 16.00 | |||
Hrušovany u Brna | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Žabčice | 16.06 | 16.06 | |||
Vranovice | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Pouzdřany | 16.14 | 16.15 | |||
Popice | 16.18 | 16.18 | |||
Šakvice | 16.21 | 16.22 | 4 | ||
Zaječí | 16.26 | 16.27 | 2/2 | ||
Rakvice | 16.30 | 16.31 | |||
Podivín | 16.34 | 16.35 | 2/4 | ||
Ladná | 16.38 | 16.38 | |||
Břeclav | 16.45 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci