Os 4613 | |
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 8.30 | 3/1 | |||
Hradčany | 8.32 | 8.32 | |||
Čebín | 8.35 | 8.35 | |||
Kuřim | 8.40 | 8.41 | 2/1 | ||
Česká | 8.44 | 8.45 | |||
Brno-Řečkovice | 8.49 | 8.49 | |||
Brno-Královo Pole | 8.52 | 8.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 8.55 | 8.56 | |||
Brno-Židenice | 9.02 | 9.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.07 | 9.10 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 9.14 | 9.14 | 7 | ||
Modřice | 9.19 | 9.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 9.23 | 9.23 | |||
Rajhrad | 9.25 | 9.26 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9.29 | 9.30 | |||
Hrušovany u Brna | 9.32 | 9.35 | 2 | ||
Žabčice | 9.38 | 9.38 | |||
Vranovice | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Pouzdřany | 9.46 | 9.47 | |||
Popice | 9.50 | 9.50 | |||
Šakvice | 9.53 | 9.58 | 4 | ||
Zaječí | 10.02 | 10.03 | 2/2 | ||
Rakvice | 10.06 | 10.07 | |||
Podivín | 10.10 | 10.11 | 2/4 | ||
Ladná | 10.14 | 10.14 | |||
Břeclav | 10.21 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci