R 442 „Bohemia“ | |
Řazení vlaku: 754_b + WLABmee62 + WLABmee823 + Bcmh + BDs449 + 2xBeer61 + WLABmee62 + DDm915 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 2.30 | 2.31 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 2.38 | 2.40 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 2.59 | 3.00 | 2 | ||
Bohumín | 3.12 | 3.36 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 3.43 | 3.45 | |||
Ostrava-Svinov | 3.52 | 3.54 | 3 | ||
Studénka | 4.04 | 4.05 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 4.13 | 4.14 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 4.27 | 4.28 | 3/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.56 | 4.58 | 2 | ||
Česká Třebová | 5.42 | 5.44 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.26 | 6.28 | 3 | ||
Kolín | 6.51 | 6.53 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci