Os 4344 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pitín zastávka | 17.10 | ||||
Bojkovice město | 17.13 | 17.14 | |||
Bojkovice | 17.16 | 17.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 17.48 | 17.48 | |||
Nezdenice | 17.51 | 17.51 | 3 | ||
Šumice | 17.54 | 17.55 | |||
Újezdec u Luhačovic | 17.58 | 17.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 18.03 | 18.15 | 3 | ||
Havřice | 18.18 | 18.18 | |||
Hradčovice | 18.23 | 18.23 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.27 | 18.28 | |||
Vésky | 18.31 | 18.31 | |||
Kunovice | 18.34 | 18.35 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 18.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci