Os 4341 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 15.41 | 3 | |||
Kunovice | 15.44 | 15.44 | 2 | ||
Vésky | 15.48 | 15.48 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.51 | 15.51 | |||
Hradčovice | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Havřice | 16.01 | 16.01 | |||
Uherský Brod | 16.04 | 16.15 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Šumice | 16.24 | 16.24 | |||
Nezdenice | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Záhorovice | 16.31 | 16.31 | |||
Bojkovice | 16.35 | 16.38 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 16.40 | 16.40 | |||
Pitín zastávka | 16.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci