Os 4303 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 5.20 | 2 | |||
Uherský Ostroh | 5.24 | 5.25 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 5.29 | 5.30 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 5.33 | 5.34 | |||
Kunovice | 5.37 | 5.45 | 2 | ||
Vésky | 5.48 | 5.48 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 5.51 | 5.52 | |||
Hradčovice | 5.56 | 5.56 | 2 | ||
Havřice | 6.01 | 6.01 | |||
Uherský Brod | 6.04 | 6.05 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 6.09 | 6.10 | 3 | ||
Šumice | 6.14 | 6.14 | |||
Nezdenice | 6.17 | 6.18 | 3 | ||
Záhorovice | 6.21 | 6.21 | |||
Bojkovice | 6.24 | 6.32 | 2/3 | ||
Bojkovice město | 6.34 | 6.35 | |||
Pitín zastávka | 6.38 | 6.39 | |||
Hostětín | 6.47 | 6.48 | |||
Slavičín | 6.53 | 6.54 | 3 | ||
Divnice | 6.57 | 6.58 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Popov | 7.07 | 7.07 | |||
Bylnice | 7.12 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci