Os 4238 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 22.29 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 22.32 | 22.33 | |||
Říkovice | 22.36 | 22.36 | 1/2 | ||
Břest | 22.39 | 22.40 | |||
Hulín | 22.43 | 22.49 | 3/3 | ||
Záhlinice | 22.51 | 22.52 | |||
Tlumačov | 22.55 | 22.56 | 1 | ||
Otrokovice | 23.00 | 23.01 | 2/4 | ||
Napajedla | 23.05 | 23.05 | 2/3 | ||
Spytihněv | 23.08 | 23.08 | |||
Huštěnovice | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 23.17 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci