Os 4213 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.35 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
Moravská Nová Ves | 6.44 | 6.45 | 3 | ||
Lužice | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Hodonín | 6.52 | 6.54 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 6.57 | 6.58 | |||
Rohatec | 7.00 | 7.00 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 7.05 | 7.06 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 7.13 | 7.13 | |||
Nedakonice | 7.17 | 7.18 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 7.20 | 7.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.24 | 7.30 | 2 | ||
Huštěnovice | 7.34 | 7.34 | 1/3 | ||
Spytihněv | 7.37 | 7.37 | |||
Napajedla | 7.40 | 7.40 | 1/2 | ||
Otrokovice | 7.44 | 7.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 7.50 | 7.50 | 2 | ||
Záhlinice | 7.53 | 7.54 | |||
Hulín | 7.57 | 8.05 | 1/1 | ||
Břest | 8.08 | 8.08 | |||
Říkovice | 8.11 | 8.11 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 8.14 | 8.15 | |||
Přerov | 8.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci