Os 4210 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 4.00 | 3 | |||
Hulín | 4.09 | 4.10 | 3/3 | ||
Tlumačov | 4.14 | 4.15 | 1 | ||
Otrokovice | 4.19 | 4.20 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.30 | 4.33 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 4.35 | 4.36 | |||
Nedakonice | 4.38 | 4.39 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 4.42 | 4.43 | |||
Moravský Písek | 4.45 | 4.46 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 4.50 | 4.51 | 1/1 | ||
Rohatec | 4.57 | 4.58 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 5.00 | 5.00 | |||
Hodonín | 5.04 | 5.06 | 3 | ||
Lužice | 5.09 | 5.10 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 5.13 | 5.14 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 5.17 | 5.18 | |||
Břeclav | 5.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci