Os 4209 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 20.35 | ||||
Hrušky zastávka | 20.41 | 20.41 | |||
Moravská Nová Ves | 20.44 | 20.45 | 3 | ||
Lužice | 20.48 | 20.49 | 3 | ||
Hodonín | 20.52 | 20.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 20.59 | 21.00 | |||
Rohatec | 21.02 | 21.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 21.08 | 21.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 21.13 | 21.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 21.18 | 21.18 | |||
Nedakonice | 21.22 | 21.22 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 21.25 | 21.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.28 | 21.36 | 1/2 | ||
Huštěnovice | 21.40 | 21.40 | 1/3 | ||
Spytihněv | 21.43 | 21.43 | |||
Napajedla | 21.46 | 21.46 | 1/2 | ||
Otrokovice | 21.51 | 22.11 | 2/4 | ||
Tlumačov | 22.15 | 22.16 | 2 | ||
Záhlinice | 22.19 | 22.19 | |||
Hulín | 22.21 | 22.23 | 1/2 | ||
Břest | 22.26 | 22.26 | |||
Říkovice | 22.29 | 22.29 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 22.32 | 22.33 | |||
Přerov | 22.37 | 22.38 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 22.43 | 22.43 | |||
Brodek u Přerova | 22.46 | 22.46 | 1/2 | ||
Grygov | 22.50 | 22.51 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci