Os 4152 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nemotice | 16.11 | 2 | |||
Brankovice | 16.15 | 16.16 | |||
Nesovice | 16.20 | 16.21 | 4 | ||
Nevojice | 16.24 | 16.25 | |||
Bučovice | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Marefy | 16.33 | 16.33 | |||
Křižanovice | 16.36 | 16.37 | |||
Slavkov u Brna | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 16.47 | 16.48 | |||
Blažovice | 16.53 | 16.54 | 4 | ||
Šlapanice | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Brno-Slatina | 17.05 | 17.06 | 3 | ||
Brno-Židenice | 17.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci