Os 4045 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 22.40 | 4 vpravo | |||
Věžky | 22.45 | 22.46 | 1 | ||
Chropyně | 22.50 | 22.50 | 4 | ||
Kojetín | 22.55 | 22.56 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 22.59 | 23.00 | |||
Němčice nad Hanou | 23.02 | 23.02 | 3 | ||
Nezamyslice | 23.07 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci