Os 4042 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 19.03 | 3 | |||
Hoštice-Heroltice | 19.08 | 19.08 | |||
Ivanovice na Hané | 19.11 | 19.11 | 2 | ||
Chvalkovice na Hané | 19.16 | 19.16 | |||
Nezamyslice | 19.20 | 19.23 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 19.27 | 19.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 19.31 | 19.32 | |||
Kojetín | 19.35 | 19.36 | 3 | ||
Chropyně | 19.40 | 19.41 | 4 | ||
Věžky | 19.46 | 19.46 | 1 | ||
Přerov | 19.55 | 4 vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci