Os 4039 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 12.00 | 4 vpravo | |||
Věžky | 12.05 | 12.06 | 1 | ||
Chropyně | 12.11 | 12.11 | 3 | ||
Kojetín | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 12.24 | 12.25 | |||
Němčice nad Hanou | 12.28 | 12.29 | 2 | ||
Nezamyslice | 12.34 | 12.41 | 3 | ||
Chvalkovice na Hané | 12.45 | 12.45 | |||
Ivanovice na Hané | 12.48 | 12.52 | 2 | ||
Hoštice-Heroltice | 12.55 | 12.55 | |||
Vyškov na Moravě | 13.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci