Os 4029 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 842 + 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.25 | II | |||
Rousínov | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Luleč | 21.00 | 21.01 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 21.07 | 21.08 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 21.15 | 21.16 | 3 | ||
Nezamyslice | 21.22 | 21.23 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 21.27 | 21.27 | 3 | ||
Kojetín | 21.33 | 21.34 | 3 | ||
Kroměříž | 21.44 | 21.46 | 2 | ||
Hulín | 21.54 | 22.06 | 2/2 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 22.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci