Os 3938 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 21.52 | 3 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 21.56 | 21.56 | |||
Jankovice | 21.59 | 21.59 | |||
Dobrotice | 22.01 | 22.01 | |||
Holešov | 22.05 | 22.06 | 3 | ||
Třebětice | 22.10 | 22.10 | 1 | ||
Hulín | 22.15 | 22.16 | 2/2 | ||
Kroměříž | 22.24 | 22.40 | 2 | ||
Postoupky | 22.44 | 22.44 | |||
Bezměrov | 22.47 | 22.47 | |||
Kojetín | 22.52 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci