Os 3935 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 12.12 | 2 | |||
Hulín | 12.20 | 12.30 | 2/1 | ||
Třebětice | 12.34 | 12.36 | 1 | ||
Holešov | 12.40 | 12.41 | 3 | ||
Dobrotice | 12.45 | 12.45 | |||
Jankovice | 12.47 | 12.47 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 12.50 | 12.50 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 12.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci