Os 3929 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 13.24 | 1/1 | |||
Bezměrov | 13.28 | 13.28 | |||
Postoupky | 13.31 | 13.31 | |||
Kroměříž | 13.36 | 13.49 | 2 | ||
Hulín | 13.56 | 14.10 | 2/2 | ||
Třebětice | 14.14 | 14.16 | 1 | ||
Holešov | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Dobrotice | 14.25 | 14.25 | |||
Jankovice | 14.27 | 14.27 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 14.30 | 14.30 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 14.34 | 14.35 | 3 | ||
Loukov | 14.40 | 14.40 | |||
Osíčko | 14.43 | 14.44 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 14.48 | 14.49 | |||
Kunovice-Loučka | 14.51 | 14.52 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 14.56 | 14.57 | |||
Branky na Moravě | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 15.07 | 15.27 | 1 | ||
Krhová | 15.31 | 15.31 | |||
Hrachovec | 15.33 | 15.33 | |||
Zašová | 15.37 | 15.37 | |||
Střítež nad Bečvou | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Zubří | 15.44 | 15.44 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 15.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci