Os 3926 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 8.52 | 3 | |||
Zubří | 8.56 | 8.56 | |||
Střítež nad Bečvou | 8.59 | 9.00 | 2 | ||
Zašová | 9.03 | 9.03 | |||
Hrachovec | 9.07 | 9.07 | |||
Krhová | 9.09 | 9.09 | |||
Valašské Meziříčí | 9.13 | 9.15 | 2 | ||
Branky na Moravě | 9.21 | 9.21 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 9.25 | 9.25 | |||
Kunovice-Loučka | 9.29 | 9.29 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 9.32 | 9.32 | |||
Osíčko | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Loukov | 9.41 | 9.41 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 9.46 | 9.57 | 2 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 10.01 | 10.01 | |||
Jankovice | 10.04 | 10.04 | |||
Dobrotice | 10.06 | 10.06 | |||
Holešov | 10.10 | 10.11 | 3 | ||
Třebětice | 10.15 | 10.15 | |||
Hulín | 10.20 | 10.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 10.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci