Os 3925 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 19.24 | 1/1 | |||
Bezměrov | 19.28 | 19.28 | |||
Postoupky | 19.31 | 19.31 | |||
Kroměříž | 19.36 | 20.12 | 2 | ||
Hulín | 20.20 | 20.25 | 2/2 | ||
Třebětice | 20.29 | 20.29 | |||
Holešov | 20.34 | 20.36 | 3 | ||
Dobrotice | 20.40 | 20.40 | |||
Jankovice | 20.42 | 20.42 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 20.45 | 20.45 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 20.50 | 21.00 | 2 | ||
Loukov | 21.05 | 21.05 | |||
Osíčko | 21.08 | 21.09 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 21.13 | 21.14 | |||
Kunovice-Loučka | 21.16 | 21.17 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 21.21 | 21.22 | |||
Branky na Moravě | 21.25 | 21.26 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 21.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci