Os 3922 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 20.25 | 2 | |||
Branky na Moravě | 20.31 | 20.31 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 20.35 | 20.35 | |||
Kunovice-Loučka | 20.39 | 20.39 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 20.42 | 20.42 | |||
Osíčko | 20.47 | 20.48 | 2 | ||
Loukov | 20.51 | 20.51 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 20.56 | 20.57 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 21.01 | 21.01 | |||
Jankovice | 21.04 | 21.04 | |||
Dobrotice | 21.06 | 21.06 | |||
Holešov | 21.10 | 21.11 | 3 | ||
Třebětice | 21.15 | 21.15 | |||
Hulín | 21.20 | 21.21 | 2/2 | ||
Kroměříž | 21.29 | 21.40 | 2 | ||
Postoupky | 21.44 | 21.44 | |||
Bezměrov | 21.47 | 21.47 | |||
Kojetín | 21.52 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci