Os 3921 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 16.24 | 1/1 | |||
Bezměrov | 16.28 | 16.28 | |||
Postoupky | 16.31 | 16.31 | |||
Kroměříž | 16.36 | 16.49 | 2 | ||
Hulín | 16.56 | 17.04 | 2/2 | ||
Třebětice | 17.08 | 17.09 | 1 | ||
Holešov | 17.14 | 17.16 | 3 | ||
Dobrotice | 17.20 | 17.20 | |||
Jankovice | 17.22 | 17.22 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 17.25 | 17.25 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 17.30 | 17.36 | 3 | ||
Loukov | 17.42 | 17.42 | |||
Osíčko | 17.46 | 17.48 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 17.53 | 17.53 | |||
Kunovice-Loučka | 17.56 | 17.57 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 18.01 | 18.02 | |||
Branky na Moravě | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 18.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci