Os 3919 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 15.24 | 1/1 | |||
Bezměrov | 15.28 | 15.28 | |||
Postoupky | 15.31 | 15.31 | |||
Kroměříž | 15.36 | 15.49 | 2 | ||
Hulín | 15.56 | 16.10 | 2/2 | ||
Třebětice | 16.14 | 16.16 | 1 | ||
Holešov | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Dobrotice | 16.25 | 16.25 | |||
Jankovice | 16.27 | 16.27 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 16.30 | 16.30 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 16.34 | 16.36 | 3 | ||
Loukov | 16.42 | 16.42 | |||
Osíčko | 16.46 | 16.48 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 16.53 | 16.53 | |||
Kunovice-Loučka | 16.56 | 16.57 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 17.01 | 17.02 | |||
Branky na Moravě | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 17.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci