Os 3918 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 17.25 | 2 | |||
Branky na Moravě | 17.31 | 17.31 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 17.35 | 17.35 | |||
Kunovice-Loučka | 17.39 | 17.39 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 17.42 | 17.42 | |||
Osíčko | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Loukov | 17.51 | 17.51 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 17.56 | 17.57 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 18.01 | 18.01 | |||
Jankovice | 18.04 | 18.04 | |||
Dobrotice | 18.06 | 18.06 | |||
Holešov | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Třebětice | 18.15 | 18.15 | |||
Hulín | 18.20 | 18.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 18.35 | 18.40 | 2 | ||
Postoupky | 18.44 | 18.44 | |||
Bezměrov | 18.47 | 18.47 | |||
Kojetín | 18.52 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci