Os 3910 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 12.52 | 3 | |||
Zubří | 12.56 | 12.56 | |||
Střítež nad Bečvou | 12.59 | 13.00 | 2 | ||
Zašová | 13.03 | 13.03 | |||
Hrachovec | 13.07 | 13.07 | |||
Krhová | 13.09 | 13.09 | |||
Valašské Meziříčí | 13.13 | 13.25 | 1 | ||
Branky na Moravě | 13.31 | 13.31 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 13.35 | 13.35 | |||
Kunovice-Loučka | 13.39 | 13.39 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 13.42 | 13.42 | |||
Osíčko | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Loukov | 13.51 | 13.51 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 13.56 | 13.57 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 14.01 | 14.01 | |||
Jankovice | 14.04 | 14.04 | |||
Dobrotice | 14.06 | 14.06 | |||
Holešov | 14.10 | 14.11 | 3 | ||
Třebětice | 14.15 | 14.15 | |||
Hulín | 14.20 | 14.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 14.35 | 14.40 | 2 | ||
Postoupky | 14.44 | 14.44 | |||
Bezměrov | 14.47 | 14.47 | |||
Kojetín | 14.52 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci