Os 3908 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 11.25 | 2 | |||
Branky na Moravě | 11.31 | 11.31 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 11.35 | 11.35 | |||
Kunovice-Loučka | 11.39 | 11.39 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 11.42 | 11.42 | |||
Osíčko | 11.47 | 11.48 | 2 | ||
Loukov | 11.51 | 11.51 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 11.56 | 11.57 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 12.01 | 12.01 | |||
Jankovice | 12.04 | 12.04 | |||
Dobrotice | 12.06 | 12.06 | |||
Holešov | 12.10 | 12.11 | 3 | ||
Třebětice | 12.15 | 12.15 | |||
Hulín | 12.20 | 12.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 12.35 | 12.55 | 2 | ||
Postoupky | 12.59 | 12.59 | |||
Bezměrov | 13.02 | 13.02 | |||
Kojetín | 13.07 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci