Os 3907 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 9.39 | 1/1 | |||
Bezměrov | 9.43 | 9.43 | |||
Postoupky | 9.46 | 9.46 | |||
Kroměříž | 9.51 | 9.52 | 2 | ||
Hulín | 10.00 | 10.10 | 2/2 | ||
Třebětice | 10.14 | 10.16 | 1 | ||
Holešov | 10.20 | 10.21 | 3 | ||
Dobrotice | 10.25 | 10.25 | |||
Jankovice | 10.27 | 10.27 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 10.30 | 10.30 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 10.34 | 10.35 | 3 | ||
Loukov | 10.40 | 10.40 | |||
Osíčko | 10.43 | 10.44 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 10.48 | 10.49 | |||
Kunovice-Loučka | 10.51 | 10.52 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 10.56 | 10.57 | |||
Branky na Moravě | 11.00 | 11.01 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 11.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci