Os 3902 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 6.15 | 2 | |||
Branky na Moravě | 6.21 | 6.21 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 6.25 | 6.25 | |||
Kunovice-Loučka | 6.30 | 6.31 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 6.33 | 6.34 | |||
Osíčko | 6.39 | 6.40 | 3 | ||
Loukov | 6.43 | 6.43 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 6.48 | 6.54 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 6.58 | 6.58 | |||
Jankovice | 7.01 | 7.01 | |||
Dobrotice | 7.03 | 7.03 | |||
Holešov | 7.08 | 7.13 | 2 | ||
Třebětice | 7.17 | 7.17 | |||
Hulín | 7.22 | 7.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 7.35 | 7.40 | 2 | ||
Postoupky | 7.44 | 7.44 | |||
Bezměrov | 7.47 | 7.47 | |||
Kojetín | 7.52 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci