Os 3836 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 18.23 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 18.27 | 18.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.31 | 18.32 | |||
Kojetín | 18.35 | 18.36 | 3 | ||
Chropyně | 18.40 | 18.41 | 4 | ||
Věžky | 18.46 | 18.46 | 1 | ||
Přerov | 18.55 | 19.04 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 19.09 | 19.09 | |||
Brodek u Přerova | 19.12 | 19.12 | 1/2 | ||
Grygov | 19.17 | 19.17 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci