Os 3835 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.32 | 3 | |||
Grygov | 18.38 | 18.38 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 18.43 | 18.43 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 18.46 | 18.46 | |||
Přerov | 18.52 | 19.00 | 4 vpravo | ||
Věžky | 19.05 | 19.06 | 1 | ||
Chropyně | 19.11 | 19.11 | 3 | ||
Kojetín | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 19.24 | 19.25 | |||
Němčice nad Hanou | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Nezamyslice | 19.34 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci