Os 3832 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 16.23 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 16.27 | 16.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 16.31 | 16.32 | |||
Kojetín | 16.35 | 16.36 | 3 | ||
Chropyně | 16.40 | 16.41 | 4 | ||
Věžky | 16.46 | 16.46 | 1 | ||
Přerov | 16.55 | 17.04 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 17.09 | 17.09 | |||
Brodek u Přerova | 17.12 | 17.12 | 1/2 | ||
Grygov | 17.17 | 17.17 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.24 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci