Os 3822 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 12.23 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 12.27 | 12.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 12.31 | 12.32 | |||
Kojetín | 12.35 | 12.36 | 3 | ||
Chropyně | 12.40 | 12.41 | 4 | ||
Věžky | 12.46 | 12.46 | 1 | ||
Přerov | 12.55 | 13.04 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 13.09 | 13.09 | |||
Brodek u Přerova | 13.12 | 13.12 | 1/2 | ||
Grygov | 13.17 | 13.17 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.24 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci