Os 3812 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 5.23 | 3 | |||
Němčice nad Hanou | 5.27 | 5.27 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 5.30 | 5.30 | |||
Kojetín | 5.34 | 5.37 | 2 | ||
Chropyně | 5.41 | 5.42 | 4 | ||
Věžky | 5.46 | 5.46 | 1 | ||
Přerov | 5.55 | 6.04 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.09 | 6.09 | |||
Brodek u Přerova | 6.12 | 6.12 | 1/2 | ||
Grygov | 6.17 | 6.17 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.24 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci