Os 3782 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 15.28 | 3 | |||
Lupěné | 15.31 | 15.31 | |||
Hoštejn | 15.35 | 15.35 | |||
Tatenice | 15.39 | 15.39 | |||
Krasíkov | 15.41 | 15.41 | |||
Žichlínek | 15.44 | 15.44 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 15.47 | 15.47 | |||
Rudoltice v Čechách | 15.50 | 15.50 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 15.56 | 15.58 | 1/4 | ||
Česká Třebová | 16.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci