Os 3781 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.25 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 14.30 | 14.30 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 14.36 | 14.37 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 14.39 | 14.39 | |||
Žichlínek | 14.43 | 14.43 | |||
Krasíkov | 14.46 | 14.46 | |||
Tatenice | 14.48 | 14.48 | |||
Hoštejn | 14.51 | 14.51 | |||
Lupěné | 14.55 | 14.55 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci