Os 3777 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 10.25 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 10.30 | 10.30 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 10.36 | 10.37 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 10.39 | 10.39 | |||
Žichlínek | 10.43 | 10.43 | |||
Krasíkov | 10.50 | 10.50 | |||
Tatenice | 10.52 | 10.52 | |||
Hoštejn | 10.56 | 10.56 | |||
Lupěné | 11.00 | 11.00 | |||
Zábřeh na Moravě | 11.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci