Os 3731 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 15.28 | 3/5 | |||
Bludov | 15.34 | 15.38 | 2/2 | ||
Postřelmov | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 15.46 | 15.46 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.49 | 15.51 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Mohelnice | 16.00 | 16.00 | 3 | ||
Moravičany | 16.03 | 16.03 | 2 | ||
Červenka | 16.10 | 16.11 | 1/4 | ||
Střeň | 16.15 | 16.15 | |||
Štěpánov | 16.19 | 16.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.27 | 16.30 | 3 | ||
Olomouc-Nové Sady | 16.34 | 16.34 | |||
Nemilany | 16.36 | 16.37 | |||
Kožušany | 16.39 | 16.39 | |||
Blatec | 16.42 | 16.44 | 1 | ||
Vrbátky | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Kraličky | 16.51 | 16.52 | |||
Vrahovice | 16.54 | 16.55 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 16.58 | 17.00 | 6 | ||
Bedihošť | 17.04 | 17.04 | 2 | ||
Čelčice | 17.08 | 17.08 | |||
Pivín | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Doloplazy | 17.15 | 17.15 | |||
Nezamyslice | 17.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci