Os 3703 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 3.59 | 3/5 | |||
Bludov | 4.04 | 4.05 | 2/3 | ||
Postřelmov | 4.08 | 4.08 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 4.12 | 4.12 | |||
Zábřeh na Moravě | 4.15 | 4.16 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 4.20 | 4.21 | 2 | ||
Mohelnice | 4.25 | 4.25 | 3 | ||
Moravičany | 4.28 | 4.28 | 2 | ||
Červenka | 4.35 | 4.36 | 1/4 | ||
Střeň | 4.40 | 4.40 | |||
Štěpánov | 4.44 | 4.44 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.52 | 5.00 | 3 | ||
Olomouc-Nové Sady | 5.03 | 5.04 | |||
Nemilany | 5.06 | 5.06 | |||
Kožušany | 5.09 | 5.09 | |||
Blatec | 5.11 | 5.12 | 2 | ||
Vrbátky | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Kraličky | 5.19 | 5.19 | |||
Vrahovice | 5.22 | 5.22 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 5.25 | 5.31 | 5 | ||
Bedihošť | 5.35 | 5.35 | 2 | ||
Čelčice | 5.39 | 5.39 | |||
Pivín | 5.42 | 5.45 | 1 | ||
Doloplazy | 5.49 | 5.49 | |||
Nezamyslice | 5.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci