Os 3612 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 15.41 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 15.45 | 15.45 | |||
Lipová Lázně | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Horní Lipová | 15.57 | 15.57 | 2 | ||
Ramzová | 16.08 | 16.08 | |||
Ostružná | 16.12 | 16.12 | 3 | ||
Branná | 16.21 | 16.25 | 3 | ||
Nové Losiny | 16.32 | 16.32 | |||
Jindřichov na Moravě | 16.36 | 16.36 | |||
Potůčník | 16.41 | 16.41 | |||
Hanušovice | 16.47 | 16.54 | 3 | ||
Hanušovice Holba | 16.56 | 16.56 | |||
Raškov | 16.59 | 16.59 | |||
Bohdíkov | 17.02 | 17.02 | 4 | ||
Komňátka | 17.05 | 17.05 | |||
Ruda nad Moravou | 17.09 | 17.09 | 3 | ||
Bartoňov | 17.12 | 17.12 | |||
Bohutín | 17.15 | 17.16 | |||
Bludov lázně | 17.19 | 17.19 | |||
Bludov | 17.23 | 17.38 | 1A/1 | ||
Šumperk | 17.45 | 2A/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci