Os 3600 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 3.16 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 3.20 | 3.20 | |||
Lipová Lázně | 3.23 | 3.24 | 2 | ||
Horní Lipová | 3.31 | 3.31 | 2 | ||
Ramzová | 3.42 | 3.42 | |||
Ostružná | 3.46 | 3.50 | 2 | ||
Branná | 3.59 | 3.59 | 3 | ||
Nové Losiny | 4.05 | 4.05 | |||
Jindřichov na Moravě | 4.10 | 4.10 | |||
Potůčník | 4.15 | 4.15 | |||
Hanušovice | 4.20 | 4.21 | 3 | ||
Hanušovice Holba | 4.24 | 4.24 | |||
Raškov | 4.27 | 4.27 | |||
Bohdíkov | 4.30 | 4.30 | 4 | ||
Komňátka | 4.33 | 4.34 | |||
Ruda nad Moravou | 4.37 | 4.38 | 3 | ||
Bartoňov | 4.40 | 4.40 | |||
Bohutín | 4.44 | 4.44 | |||
Bludov lázně | 4.47 | 4.47 | |||
Bludov | 4.53 | 5.00 | 2/3 | ||
Šumperk | 5.06 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci