Os 3444 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 5.45 | 3 | |||
Ostrava-Třebovice | 5.48 | 5.49 | 1 | ||
Děhylov | 5.53 | 5.54 | 2 | ||
Jilešovice | 5.57 | 5.57 | |||
Háj ve Slezsku | 6.00 | 6.01 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 6.04 | 6.04 | |||
Mokré Lazce | 6.06 | 6.06 | |||
Štítina | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 6.12 | 6.13 | 1/3 | ||
Opava východ | 6.17 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci