Os 3442 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 4.42 | 3 | |||
Ostrava-Třebovice | 4.45 | 4.45 | 1 | ||
Děhylov | 4.50 | 4.51 | 1 | ||
Jilešovice | 4.54 | 4.55 | |||
Háj ve Slezsku | 4.59 | 5.00 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 5.04 | 5.04 | |||
Mokré Lazce | 5.06 | 5.06 | |||
Štítina | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 5.13 | 5.14 | 1/2 | ||
Opava východ | 5.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci