Os 3430 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.45 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 17.50 | 17.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 17.56 | 17.56 | 1 | ||
Horní Suchá | 17.59 | 18.00 | |||
Havířov-Suchá | 18.02 | 18.03 | |||
Havířov | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Šenov | 18.12 | 18.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 18.16 | 18.16 | |||
Ostrava-Kunčice | 18.21 | 18.23 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 18.27 | 18.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 18.35 | 18.45 | 3 | ||
Ostrava-Třebovice | 18.48 | 18.48 | 1 | ||
Děhylov | 18.52 | 18.54 | 2 | ||
Jilešovice | 18.57 | 18.58 | |||
Háj ve Slezsku | 19.01 | 19.02 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 19.05 | 19.05 | |||
Mokré Lazce | 19.06 | 19.06 | |||
Štítina | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 19.13 | 19.14 | 1/3 | ||
Opava východ | 19.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci